Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2017 18:37
Dead Alliance wypróbujemy przed premierą
435V

Dead Alliance wypróbujemy przed premierą. Twórcy zdradzają szczegóły otwartej bety

Dead Alliance to sieciowa strzelanka przepełniona biegającymi trupami. Pierwsze materiały dotyczące produkcji nie zapowiadają hitu, ale autorzy postanowili jeszcze przed premierą zaprezentować graczom otwartą betę.

Studio IllFonic od wielu miesięcy pracuje nad zupełnie nową marką. W Dead Alliance weźmiemy udział w ekscytujących pojedynkach, w których jednocześnie nie zabraknie biegających truposzy.

Dead Alliance to sieciowa strzelanka z zombiakami w roli głównej. Twórcy chwalą się zwiastunem i screenami

Sytuacja produkcji jest bardzo ciekawa. Twórcy są pewni swojej propozycji, więc od 27 do 31 lipca odbędzie się otwarta beta Dead Alliance na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Studio jest przekonane, że gracze, którzy wypróbują tytuł, z wielką chęcią sięgną po pełną wersję.

Dead Alliance zadebiutuje 29 sierpnia i od dnia debiutu gracze otrzymają dostęp do wielu trybów. W grze znajdzie się między innymi Team Deathmatch, Free for All, King of the Hill, czy też Capture and Hold, Attrition (MOBA) czy też Solo Survival.

Istotną rewolucją w produkcji będą biegające po mapach żywe truposze. Postacie kontrolowane przez AI wykorzystamy do ataku na innych graczy, ale również będziemy musieli zwracać uwagę na zombiaki.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: