Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 15:54
Dead Alliance zapowiedź
986V

Dead Alliance to sieciowa strzelanka z zombiakami w roli głównej. Twórcy chwalą się zwiastunem i screenami

Biegające truposze wciąż mają swoich fanów, którzy na pewno zainteresują się Dead Alliance. Tytuł właśnie został zapowiedziany, a jego pierwsze materiały zaciekawią najtwardszych fanów gatunku.

Dead Alliance to sieciowy shooter przygotowany przez studio IllFonic. W produkcji istotną rolę odgrywają biegające truposze, które mogą zostać wykorzystane przez graczy jako broń. Tytuł zadebiutuje 29 sierpnia jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Zobaczcie również fragment rozgrywki z Call of Duty: Black Ops 3 Zombie Kroniki

Założenia pozycji są bardzo proste. Z pozoru jest to standardowa strzelanka przepełniona sieciowymi trybami pokroju Team Deathmatch, Free for All, King of the Hill, czy też Capture and Hold, jednak w pozycji na mapach obok dwóch zespołów znajdują się również żywe trupy.

Biegające ścierwo można wykorzystać jako broń tworząc najróżniejsze taktyki oraz pułapki na przeciwników. W Dead Alliance istotnym elementem jest personalizacja żołnierzy, ponieważ postacie mogą korzystać ze specjalnych „zModów”, które dla przykładu potrafią przemienić zombiaka w wypakowanego potwora-pomocnika.

Autorzy zapowiadają ekscytujące pojedynki oraz wiele wariantów zabawy. Jednym z nowych trybów jest Attrition, który przypomina rozgrywkę z MOBA, czy też „Solo Survival”, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy konkretnych szczegółów dotyczących rozgrywki.

Dead Alliance zostało wyceniona na 39,99 dolarów (około 150 zł).

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dead Alliance Maximum Games screeny zapowiedź zwiastun