SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2017 18:04
Kingdom Come: Deliverance na PlayStation 4
807V

Kingdom Come: Deliverance na PlayStation 4. Gameplay pokazuje rozgrywkę z E3

Na początku przyszłego roku miłośnicy gatunku RPG zapoznają się z produkcją czeskiego Warhorse Studios. Twórcy przyjechali na E3 ze świeżym fragmentem Kingdom Come: Deliverance i dzięki temu możemy spojrzeć na prezentację gry w wersji na PlayStation 4.

Kingdom Come: Deliverance to nietypowy RPG. Autorzy zdecydowali się porzucić smoki, wróżki i innych wiedźminów i zaoferować graczom grę umiejscowioną w czystym, pozbawionym magii średniowieczu.

Kingdom Come równocześnie na konsolach i PC! Data premiery, polska wersja i świetny trailer

Dotychczas wszystkie fragmenty Kingdom Come: Deliverance przedstawiały wersję na komputery osobiste, jednak na E3 autorzy przywieźli grywalną wersję przeznaczoną na PlayStation 4. W konsekwencji nie trudno dostrzec różnice względem wcześniejszych materiałów, ale gra na japońską konsolę wygląda przyzwoicie.

Tytuł zaoferuje wielogodzinną opowieść, mnóstwo zadań pobocznych, a jednocześnie rozbudowany system walki, więc miłośnicy gatunku pewnie nie będą narzekać na przygotowaną propozycję.

Czesi przyjechali na E3 z rozbudowanym fragmentem, w którym dziennikarze mogli pozwiedzać kilka miejscówek, zawalczyć z przeciwnikami, targowali się o lepszą cenę ze sprzedawcą czy też zagrali w kości. Studio wcześniej zapowiedziało, że przygotowało wiele podobnych atrakcji, których to w średniowieczu nie brakowało.

Warto jednocześnie zaznaczyć, że to sam początek opowieści, więc nie musicie obawiać się wielkich spoilerów, które zniszczą Wam przyjemność z rozgrywki.  

Materiał: Kingdom Come: Deliverance gameplay

Tagi: deep silver gameplay kingdom come: deliverance warhorse studios

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Kingdom Come: Deliverance
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.02.2018
  • Nie
Miesięcznik PSX Extreme