SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.06.2017 08:31
Ni no Kuni II wygląda świetnie. Level-5 zapowiada multiplayer i budowanie królestwa
668V

Ni no Kuni II wygląda świetnie. Level-5 zapowiada multiplayer i budowanie królestwa

Targi E3 2017 przyniosły sporą ilość rozgrywki z baśniowego Ni no Kuni II. Pora na jeszcze więcej gameplayu; tym razem okraszonego komentarzem Akihiro Hino, prezesa Level-5.

Akihiro Hino, CEO studia Level-5 zdradza kilka nowych szczegółów na temat Ni no Kuni II: Revenant Kingdom w oficjalnym materiale wideo, przygotowanym przez Bandai Namco America.

Ni no Kuni II w Encyklopedii PPE.pl

Prezes podkreślił w trakcie rozmowy, że w grze ważną częścią zabawy będzie "rozbudowa i poszerzanie królestwa". Deweloper zdradził też, że w Ni no Kuni II wybierzemy się do 5 królestw, których problemy trzeba będzie rozwiązać. "Evan dzięki temu będzie rozwijał się jako władca".

Jeśli chodzi o system walki, to kluczowe znaczenie ma w tym mechanizmie przełączanie się między poszczególnymi członkami drużyny i wykorzystywanie małych pomagierów, plączących się pod nogami. Co ciekawe - w grze pojawi się multiplayer. "Będziecie mogli bawić się z innymi graczami na różne sposoby przez Sieć" - powiedział Akihiro Hino, ale niestety nie rozwinął tego wątku.

Na koniec prezes Level-5 podkreślił, że fabuła w Ni no Kuni II jest kompletnie oddzielnym tworem od "jedynki", więc nie jest konieczne w nią granie. Warto to jednak zrobić, bo wtedy widoczne będą pewne smaczki i easter-eggi.

Premiera Ni no Kuni II nastąpi 10 listopada 2017 r.

Tagi: Bandai Namco e3 2017 ni no kuni ii