Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.06.2017 02:59
Metro Exodus zaprezentowało moc Xboksa One X
5686V

Metro Exodus zaprezentowało moc Xboksa One X

Na konferencji Microsoftu drugą zaprezentowaną grą była kolejna odsłona serii Metro! Poznajcie Metro Exodus!

Na trzecie Metro przyszło nam czekać zdecydowanie za długo, dlatego też Microsoft postanowił wspólnie z autorami serii ogłosić powrót klimatycznej serii i pokazać jej prawdziwą moc na Xboksie One X.

Metro Exodus w Encyklopedii PPE.pl

Bez mydlenia oczu, sztucznych zwiastunów CGI. Czysty, ekscytujący i stosunkowo długi gameplay zaprezentował nam nowy kierunek w którym poszedł świat po apokalipsie i bohatera, który potrafi stawić czoło nawet wielkim potworom. Drodzy państwo, powitajcie Metro Exodus!

[Aktualizacja #1]

Tym razem ponownie jako Artyom zwiedzimy post-apokaliptyczny świat roku 2036. Teraz naszym zadaniem będzie ucieczka z niebezpiecznego Metra zrujnowanej Moskwy, a następnie przemierzenie niemalże całej Rosji w poszukiwaniu schronienia zarówno dla samych siebie, jak i całego składu Spartan Rangers.

4A Games wraz z nadejściem Metro Exodus wprowadza do serii całe mnóstwo nowości. Przede wszystkim w grze dostaniemy znacznie bardziej otwarty świat niż w poprzednich częściach, gdzie większość czasu spędzimy raczej na jego powierzchni. Towarzyszyć będzie nam temu dynamiczny system pogodowy, a także pełen cykl dnia i nocy.

Większy nacisk postawiono na taktyczne podejście do walki oraz system craftingu. Jednakże to, co będzie w tej opowieści najważniejsze, to fakt, że nasze wybory w końcu będą miały bardzo wielkie znaczenie na prowadzoną historię, co oznacza, że aby poznać ją w pełni, trzeba będzie przejść Metro Exodus co najmniej kilka razy. 

Tagi: e3 2017 Metro Exodus xbox one x