SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2017 21:55
Star Wars: Battlefront II. Gameplay z wielkiej bitwy i konkretne szczegóły!
4093V

Star Wars: Battlefront II. Gameplay z wielkiej bitwy, konkretne szczegóły i darmowe DLC!

DICE nie zawiodło przyjeżdżając do Los Angeles z konkretnym fragmentem rozgrywki ze Star Wars: Battlefront II. Produkcja zadebiutuje już wkrótce, więc miłośnicy Gwiezdnych Wojen powinni szykować się na kolejne niezapomniane bitwy. Sporym atutem gry może tym razem okazać się fabularna kampania.

Electronic Arts uczy się na błędach? Star Wars: Battlefront z 2015 roku nie jest złą grą, ale od początku brakowało w tytule odpowiedniej zawartości. Ta trafiła do produkcji dzięki rozszerzeniom, ale w przypadku „Dwójki” od początku mamy otrzymać większą liczbę bohaterów, trybów i map… A punktem kulminacyjnym zestawu będzie fabularna kampania.

E3 2017. Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Star Wars: Battlefront II opowie ważne historie pomiędzy filmami – w taki sposób autorzy mogą bez najmniejszego problemu rozszerzać uniwersum nie psując wielkich planów na rozwój całej serii.

Autorzy zdecydowanie ulepszyli sam system strzelania, który jest teraz podobno bardziej wyważone i każdą broń „lepiej czuć”. W trakcie materiału mogliśmy nawet spojrzeć na krótki system tworzenia postaci, w którym będziemy dobierać ulepszenia. Sympatycy serii mogą przygotowywać się na testy beta, które odbędą się na jesienią.

DICE w końcu wysłuchało graczy i nowi bohaterowie, mapy oraz bronie będą dostępne za darmo! Wystarczy nabyć tytuł i będziecie mogli cieszyć się pozycją przez długie, długie miesiące. Pierwszym DLC będzie Finn, który trafi do gry jeszcze w tym roku.

Tagi: dice e3 2017 electronic arts gameplay star wars: battlefront ii

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Star Wars: Battlefront II (2017)
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 17.11.2017
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme