SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2017 20:06
Minecraft: Story Mode Season 2
971V

Minecraft: Story Mode Season 2 zapowiedziany i znamy datę premiery pierwszego odcinka

Mamy tutaj fanów Minecraft: Story Mode? Ja nadal nie rozumiem fenomenu akurat tej opowieści, ale najwidoczniej Telltale Games nie może narzekać na brak zainteresowania, ponieważ twórcy potwierdzili przygotowanie Minecraft: Story Mode Season 2.

Minecraft: Story Mode Season 2 to przygodówka z gatunku point-and-click przygotowana i zarazem wydana przez studio Telltale Games. Jest to kontynuacja wydanej w 2015 roku przygody, która została dopowiedziana przez dodatkowe epizody.

The Walking Dead: Season Four. Telltale zapowiada kolejny rozdział perypetii Clementine

Już kilka dni temu pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące Minecraft: Story Mode Season 2. Pierwsza przygoda została dobrze przyjęta przez fanów Minecrafta, więc autorzy stworzyli nawet dodatkowe odcinki, które dopowiedziały główną opowieść.

Teraz historia powraca i już na dobry początek deweloperzy zapowiedzieli zmiany wśród bohaterów –gracze będą musieli przeżyć brak niektórych postaci, które odegrały istotną rolę w pierwszej przygodzie.

Jedną z nowości w systemie rozgrywki będzie Crowd Play, czyli „innowacja”, która pozwoli naszym znajomym na wspólną rozgrywkę – widzowie dokonają wyborów na telefonie oraz tablecie.

Premiera pierwszego odcinka Minecraft: Story Mode Season 2  została zaplanowana na 11 lipca. Epizod trafi jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One, komputery osobiste oraz urządzenia mobilne.  

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: minecraft: story mode season 2 Telltale Games zapowiedź