Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 30.05.2017 09:13
The Walking Dead: Season Four. Telltale zapowiada kolejny rozdział perypetii Clementine
1172V

The Walking Dead: Season Four. Telltale zapowiada kolejny rozdział perypetii Clementine

Telltale Games nie odpuszcza w temacie The Walking Dead. Amerykańskie studio wypuściło wczoraj pierwszą wideo-zajawkę czwartego sezonu uznanej gry. To nie koniec historii Clementine.

Pierwszy sezon The Walking Dead sporo namieszał w swoim czasie, czarując dojrzałą fabułą i poczuciem rzeczywistego wpływu na postęp fabuły. Oczywiście wybory nie kreowały prawdziwe unikalnej historii dla każdego gracza, ale dawały ułudę takiego stanu rzeczy.

The Walking Dead: A New Frontier. Koniec historii jeszcze w maju

Telltale Games ma jeszcze trochę do powiedzenia, jeżeli chodzi o uniwersum wykreowane przez Roberta Kirkmana. Deweloper wypuścił właśnie krótki zwiastun The Walking Dead: Season Four, na którym zobaczyć możemy już całkiem wyrośniętą Clementine w towarzystwie mniej lub bardziej nadgniłych truposzy. Pewni możemy być, że w grze nie zabraknie ani ciężkich wyborów, ani rozmytego w odcieniach szarości aspektu moralnego.

Szkoda tylko, że twórcy nie pokusili się na porzucenie już mocno wyświechtanego silnika. Odejście od cel-shadingu na rzecz bardziej realistycznej oprawy mogłoby wynieść przygodówki Telltale do zupełnie nowego poziomu immersji.

Newsa podesłał Piwo_HD. Dzięki!

Tagi: Telltale Games the walking dead: season four