Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2017 16:02
Project CARS 2 z Porsche
640V

Project CARS 2 z Porsche. Wydawca potwierdza trzy wydania

Kolejny odsłony Forzy, Gran Turismo Sport, a nawet Project CARS 2 – we wszystkich tytułach zasiądziemy za sterami pięknych, niemieckich wozów. Slightly Mad Studios potwierdziło nawiązanie współpracy z Porsche.

Slightly Mad Studios to kolejny zespół, który nawiązał współpracę z Porsche. Jest to naprawdę świetna wiadomość dla fanów wyścigów, ponieważ możemy mieć pewność, że w wielu nadciągających produkcjach zasiądziemy za sterami znanych i cenionych wozów.

Szybcy i wściekli od Slightly Mad Studios? Twórcy Project Cars pracują nad blockbusterem z Hollywood

Twórcy opublikowali dwuodcinkowy materiał, który potwierdza podpisanie umowy, a jednocześnie przygotowuje graczy na wyjątkową symulację. Autorzy kolejny raz powtarzają, że w Project CARS 2 otrzymamy wymagającą rozgrywkę.

Jednocześnie możemy potwierdzić, że Project CARS 2 wyda w Polsce Cenega. Nie jest to specjalne zaskoczenie, ponieważ firma wrzuca na rynek wszystkie pozycje od Bandai Namco, ale dobrze, że w końcu otrzymaliśmy korekty.

Grę w Polsce można nabyć w trzech edycjach:  

  • Edycja Limitowana – dostępna w wybranych sklepach online – zawiera pełną wersję gry, zestaw naklejek oraz ekskluzywny Zestaw Japońskich Samochodów. Ten dodatek dostarczy wam cztery samochody z ikonicznych japońskich fabryk Hondy oraz Nissana – dwa sportowe, jeden konceptualny oraz jeden standardowy samochód.
  • Edycja Kolekcjonerska – dostępna w wybranych sklepach online – zawiera wszystkie elementy znajdujące się w Edycji Limitowanej oraz dodaje Przepustkę Esport Live VIP, Art Book, model niesamowitego McLarena 720S w skali 1/43, Przepustkę Sezonową oraz Dodatek Motorsport.
  • Ultra Edition – dostępna w Polsce tylko w sklepie muve.pl – najbardziej ekskluzywna edycja serii  Project CARS jaka kiedykolwiek została stworzona. Wyprodukowana w ilości jedynie 1000 kopii, zawiera wszystkie elementy z Edycji Kolekcjonerskiej, oprócz modelu McLarena – w zamian za to gracz otrzymuje model Resin McLaren 720S wykonany w skali 1/12! Ultra Edycja zawiera plakat, indywidualnie numerowaną czapkę snapback, oraz sketchbook McLarena, prezentujący rozwój modelu 720S, od powstania szkicu, przez projektowanie, do produkcji kultowego samochodu.

Materiał: Project CARS 2 z Porsche

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cenega porsche project cars 2 Slightly Mad Studios