Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 19:05
Szybcy i wściekli od Slightly Mad Studios?
919V

Szybcy i wściekli od Slightly Mad Studios? Twórcy Project Cars pracują nad blockbusterem z Hollywood

Slightly Mad Studios pracuje teraz nad rozwojem Project Cars 2, ale możemy mieć pewność, że twórcy mają w zanadrzu zupełnie nowy projekt. Szef studia zapowiedział tworzenie gry na podstawie wielkiej marki z Hollywood.

8 lutego byliśmy świadkami prezentacji Project CARS 2. Za produkcję odpowiada oczywiście Slightly Mad Studios, czyli ekipa, która przygotowała pierwowzór. Tytuł ma przyjechać na rynek jeszcze w tym roku, ale szykuje się niezła gratka dla fanów wyścigów – deweloperzy pracują nad jeszcze jednym projektem.

Project CARS 2 w Encyklopedii PPE.pl

Dotychczas studio oficjalnie mówiło wyłącznie o tworzeniu Project CARS 2, ale Ian Bell – dyrektor generalny Slightly Mad Studios – wspomniał podczas rozmowy z fanami, że twórcy rozwijają drugą grę.

Bell nie może aktualnie zdradzić jakichkolwiek informacji, ale jego zdaniem jest to „ogromna wiadomość”, a na pytanie, czy będzie to gra wyścigowa dodał „Tak, trochę”. Według redakcji GTPlanet Slightly Mad Studios podpisało wieloletnią umowę z „hollywoodzką marką”, którą w prostych słowach można określić jako blockbuster.

Informacje przekazane przez przedstawiciela studia dla wielu graczy są jednoznaczne… Slightly Mad Studios będzie pracować nad rozwojem growych adaptacji Szybkich i wściekłych, a dzięki wieloletniej umowie autorzy mogą kreować tytuły, które będą dopełnieniem nadciągających filmów.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/05/05/project-cars-developer-teases-hollywood-blockbuster-franchise-game-deal/

Tagi: ian bell project cars 2 Slightly Mad Studios Szybcy i Wściekli