Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 20:45
Pyre z datą premiery
492V

Pyre. Data premiery nowej gry autorów Bastion i Transistor

W kwietniu ubiegłego roku zostało zapowiedziane Pyre. Twórcy odpowiedzialni za między innymi Bastion postawili tym razem na dość niespodziewaną formułę i właśnie otrzymaliśmy konkrety dotyczące wydania. Gra zadebiutuje już wkrótce.

Supergiant Games po świetnym Transistor  zaskoczyło wielu graczy. Twórcy nie zamierzają kontynuować poprzednich historii, a zdecydowali się na tytuł, który koncepcją przypomina… Grę sportową.

Fragment rozgrywki z Pyre

W Pyre dwa trzyosobowe zespoły zmierzą się z nietypowych spotkaniach. Bohaterowie muszą wrzucić piłkę do „kosza” przeciwników i jednocześnie podczas spotkania mogą korzystać z najróżniejszych zdolności. Każdy heros posiada inny zestaw mocy.

Jeśli lubicie takie eksperymenty, to na pewno ucieszy Was ta wiadomość, ponieważ autorzy w końcu są gotowi na premierę. Pyre zadebiutuje na rynku 25 lipca i będzie dostępne jednocześnie na PlayStation 4 i komputerach osobistych.

Trudno powiedzieć, czy gra może odnieść sukces porównywalny do wspomnianego Bastionu, ale akurat tym deweloperom warto kibicować. Ekipa ma na swoim koncie w zasadzie tylko dwie pozycje, jednak obie zaprezentowały wysoką jakość.

Dla ciekawskich, tak prezentuje się jeden ze zwiastunów Pyre.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/05/30/six-reasons-why-you-need-to-play-ps4s-pyre-when-it-releases-on-25th-july

Tagi: