Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 14:01
Koncepcja Pyre zaskakuje. Zobaczcie rozgrywkę z nowej produkcji autorów Transistor i Bastion
703V

Koncepcja Pyre zaskakuje. Zobaczcie rozgrywkę z nowej produkcji autorów Transistor i Bastion

W ubiegłym tygodniu deweloperzy z Supergiant Games oficjalnie przedstawili swoją nową produkcję. Dotychczas mogliśmy spojrzeć jedynie na zwiastun oraz kilka screenów, ale w Sieci wylądował 22 minutowy gameplay ukazujący założenia pozycji.

Twórcy zapowiadając Pyre nie pokazali za wiele. Mogliśmy spojrzeć jedynie na krótki – choć efektowny zwiastun – oraz kilka screenshotów. Natomiast dzisiaj mamy dla Was gorący materiał ukazujący założenia produkcji.

W tytule bohaterowie trafią na skromne areny i ich zadaniem będzie… Wbijanie piłki do „kosza”. W zespołach znajduje się po trzech zawodników i każdy z herosów posiada inne zdolności – niektórzy są szybcy, inni silni, a kolejni zręczni. Niezależnie od posiadanych specjalistów, podczas rozgrywki trzeba dostarczyć przedmiot do bazy przeciwników.

Nie będę ukrywał, że jestem zdziwiony przyjętą koncepcją, ale akurat ekipie Supergiant Games mogę bez najmniejszych przeszkód zaufać. Autorzy kilkukrotnie pokazali, że potrafią tworzyć ciekawe pozycje, które w dodatku wyglądają pięknie. Pyre już teraz intryguje koncepcją i zaskakuje oprawą… Możemy jedynie żałować, że premiera jest zaplanowana na 2017 rok. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: