Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2017 15:04
Ork ze Śródziemie: Cień Wojny
836V

Śródziemie: Cień Wojny. Bardzo długi gameplay prezentuje nowości

Miłośnicy uniwersum Władcy Pierścieni mogą szykować się na nową przygodę od Monolith Productions. Twórcy ponownie postanowili pokazać zainteresowanym fragment rozgrywki, jednak tym razem przygotowano naprawdę spory materiał.

Możemy śmiało przypuszczać, że prace nad Śródziemie: Cień Wojny zostaną wkrótce zakończone. Twórcy bardzo chętnie ujawniają graczom kolejne fragmenty rozgrywki i opowiadają o produkcji. W tym wypadku nie oglądamy krótkich urywków, a najnowszy gameplay trwa ponad 60 minut.

Efektowny zwiastun prezentuje otwarty świat Śródziemie: Cień Wojny

W sobotę odbył się specjalny live-stream poświęcony Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy podczas audycji postanowili opowiedzieć graczom o przygotowanych nowościach, ale na szczęście w tym wypadku nie skupiono się wyłącznie na słowach, a dobrym dodatkiem jest czysty gameplay.

Główną innowacją Śródziemie: Cień Wojny będzie rywalizacji o zamki. Przed wyruszeniem na walkę możemy dokładnie zaplanować działania, sprawdzić strażników i poznać ich słabości. Całość działa oczywiście na systemie Nemezis, więc możemy mieć pewność, że nasze porażki wpłyną na sytuację w szeregach wroga.

Twórcy pozwalają spojrzeć na czystą rozgrywkę, która wygląda naprawdę nieźle. Bohater ma teraz sporo nowych ruchów, zestaw jego umiejętności również został poszerzony, a nie możemy zapomnieć o systemie uzbrojenia.

Gameplay przedstawia niemal całe „oblężenie”. Zabrakło tylko efektownego zakończenia.

Materiał: Śródziemie: Cień Wojny gameplay

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny