Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 15:12
Śródziemie: Cień Wojny. Efektowny zwiastun prezentuje otwarty świat
757V

Śródziemie: Cień Wojny. Efektowny zwiastun prezentuje otwarty świat

Monolith Productions przypomina o drugiej opowieści Taliona. Studio opublikowało zwiastun przedstawiający otwarty świat, na którym nie brakuje kilku efektownych scen. To kolejny mocny materiał z Śródziemie: Cień Wojny.

Śródziemie: Cień Wojny zapowiada się na mocną kontynuację. Twórcy zamierzają zdecydowanie rozbudować produkcję wrzucając gracza do jeszcze większego świata i rozszerzając między innymi System Nemezis.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy od początku zapowiadali stworzenie zdecydowanie większego świata, a dzisiaj mamy okazję spojrzeć na nowe miejscówki.  Studio prezentuje między innymi wyspę Nurn, przełęcz Cirith Ungol i Gorgoroth.

W grze pojawi się wiele regionów i każdy będzie prezentował unikalny charakter. To właśnie ze względu na zróżnicowanie terenów oraz ulepszony System Nemezis gracze będą mogli mógł tworzyć własne historie.

Akcja Śródziemie: Cień Wojny została umiejscowiona pomiędzy Hobbitem a Władcą Pierścieni, a jednocześnie jest to bezpośrednia kontynuacja Śródziemie: Cień Mordoru. Premiera na trzech platformach odbędzie się 25 sierpnia, a polską lokalizację (napisy) przygotowuje firma QLOC S.A.

Tagi: Monolith Productions Śródziemie: Cień Wojny trailer Warner Bros. zwiastun