Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 14:20
FIFA 18 logo
2558V

FIFA 18 z „Legendami” na PlayStation 4? Electronic Arts ma współpracować z Sony

Wierni miłośnicy elektronicznej piłki nożnej wciąż czekają na pełną prezentację FIFA 18. Niektórzy wybrańcy mogli już sprawdzić produkcję i jeden z YouTuberów pochwalił się bardzo interesującą wiadomością.

Najnowszej Fify na pewno nie zabraknie na E3 2017, jednak Electronic Arts postanowiło zaprezentować grę YouTuberom oraz wybranym mediom na specjalnym wydarzeniu zorganizowanym w Monachium.

FIFA 18 z FIFA Street, VR, nowymi trybami w FUT i francuską gwiazdą na okładce? To tylko koncept fana

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ na imprezę został zaproszony Oskar "Junajted" Siwiec, czyli jeden z najbardziej znanych graczy FIFA Ultimate Team w Polsce. Zawodnik miał okazję zagrać w najnowszą odsłonę piłki od EA Sports i opublikował następującą wiadomość:

Fifa 18 i ps4! Szok na samym starcie!  Legendy na ps4?! 

Sytuacja jest naprawdę zaskakująca, ponieważ w ostatnich latach, to Microsoft posiadał wyłączność na legendarne karty. Bardzo możliwe, że Sony po prostu dogadało się z Electronic Arts i dzięki temu to na japońskim sprzęcie pojawi się ten dodatek.

Nie możemy zapomnieć, że wszystkie najważniejsze turnieje w PES 2018 będą rozgrywane właśnie na PlayStation 4. Jeśli również EA zdecydowało się zmienić „obóz” to Sony może zyskać kolejnego, bardzo mocnego sprzymierzeńca.

Tagi: Electronic Arts fifa 18 PlayStation 4 plotka sony