Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 14:23
FIFA 18 menu fana
7971V

FIFA 18 z FIFA Street, VR, nowymi trybami w FUT i francuską gwiazdą na okładce? To tylko koncept fana

Nadal musimy czekać na wielką prezentację FIFA 18, ale w Sieci pojawił się ciekawy materiał. Jeden z fanów postanowił przygotować menu i tym samym spełnić marzenia wielu graczy.

W czerwcu odbędzie się wielka prezentacja FIFA 18 i dopiero na tym wydarzeniu poznamy wszystkie nowości przygotowane przez EA Sports. Gracze odrobinę się niecierpliwią, więc jeden z sympatyków serii stworzył koncepcję nowego menu, które skrywa oczekiwane nowości

FIFA 18. Top 100

Jamescdzn wykazał się sporą kreatywnością. Gracz stworzył materiał wideo prezentujący „menu FIFA 18”, ale oczywiście jest to tylko i wyłącznie wizja samego zainteresowanego. Jego zdaniem w grze mogłoby się znaleźć:

  • Tryb FIFA Street z World Tour, rozgrywką Online oraz mini-gierkami.
  • Droga do Sławy z możliwością tworzenia piłkarza.
  • FIFA Ultimate Team z nowymi trybami – FUT Generations oraz Spin the Wheel.
  • Rozgrywka CO-OP Ultimate Team, czyli zespołowymi zmaganiami.
  • Wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości.
  • Wariant zabawy poświęcony przyszłorocznym Mistrzostwom Świata w Rosji.

Brzmi zbyt pięknie? Niestety, pewnie tak. Trudno uwierzyć, by deweloperzy zdecydowali się na tak wielkie zmiany względem FIFA 17.

Wspominam o tym na portalu, ponieważ na kilku branżowych portalach zostały opublikowane informacje dotyczące pojawienia się Paula Pogby na okładce FIFA 18. Jest to oczywiście wizja Jamescdzna i pewnie dopiero w czerwcu poznamy gwiazdę lub gwiazdy, które będą promować pozycję. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 18