Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 25.05.2017 09:04
Najlepsze konsolowe wersje gier na Project Scorpio? Tak twierdzi Microsoft
1846V

Najlepsze konsolowe wersje gier na Project Scorpio? Tak twierdzi Microsoft

Od pełnoprawnego ujawnienia Project Scorpio przez Microsoft dzielą nas niespełna 3 tygodnie. Dzięki informacjom od Digital Foundry wiemy już, że Amerykanie dostarczyć mają nam prawdziwego potwora. Najpotężniejszą konsolę na rynku.

Wprawdzie pomiędzy PS4 Pro a Project Scorpio nie będzie jakiejś zatrważającej przepaści technologicznej, ale to właśnie "Xbox One 1,5" przejmie pałeczkę najmocniejszego systemu do gier wideo na rynku. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości, o czym mówiła jakiś czas temu ekipa Digital Foundry, bazując na udostępnionej przez Microsoft specyfikacji.

Project Scorpio w Chinach. Pierwsza równoległa premiera konsoli z resztą świata

Szef działu Xbox, Phil Spencer, jest pewny, że to właśnie Project Scorpio zaoferuje najlepiej wyglądające, konsolowe wersje gier w tym roku. Zapytany na Twitterze przez fana o grafikę w takich tytułach jak Call of Duty: World War II i Destiny 2, Spencer odpowiedział, iż jest przekonany o jej najwyższej jakości na Scorpio. Przynajmniej jeżeli chodzi o konsolowy kawałek rynku, bo z oczywistych względów z high-endowymi pecetami nowa maszynka Microsoftu rywalizować nie może.

Szkoda tylko, że wśród najładniejszych gier końcówki bieżącego roku nie znajdzie się Red Dead Redemption 2. Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nie pozbierałem się po przesunięciu premiery niszczyciela Rockstar na przyszły rok. Smuteczek.

Tagi: microsoft project scorpio