Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 20:09
Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona za darmo dla testerów Gwinta
8061V

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona za darmo dla testerów Gwinta

Jeśli mieliście okazję w przeciągu ostatnich miesięcy testować Gwinta, to CD Projekt RED ma dla Was specjalny prezent. Firma postanowiła rozdać za darmo Wiedźmin 2: Zabójcy Królów w Edycji Rozszerzonej.

Gracze przez wiele długich miesięcy pomagali deweloperom okiełznać Gwinta. Gra w sumie nadal znajduje się w fazie testów, ale już w tym tygodniu rozpocznie się otwarta beta dla wszystkich graczy na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Gwint otrzyma sporo zmian. Twórcy zdradzają konkrety

CD Projekt RED postanowił nagrodzić pomocników i rozsyła do graczy przyjemną wiadomość. Darmowy egzemplarz Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – Edycja Rozszerzona ma umilić fanom czas do rozpoczęcia kolejnego etapu prac nad Gwintem.

Wiadomość trafia na elektroniczne skrzynki, więc jeśli graliście w ostatnim czasie w karciankę, to powinniście czym prędzej sprawdzić e-maile. Jest to bez wątpienia miły podarunek, który na pewno wielu z Was przyjmie z wielką przyjemnością.

Edycja Rozszerzona zawiera:

  • Dodatkowe godziny rozgrywki: Nowe główne przygody przedstawione w niepokazywanych wcześniej lokacjach, rozwijające historię oraz wprowadzające nowe postaci, tajemnice i potwory.
  • Nowe Wprowadzenie Do Gry i przerywniki: Zupełnie nowe animacje i scenki przerywnikowe, w tym nowy, trzyipółminutowy pre-renderowany film przedstawiający zabójstwo króla Demawenda z Aedirn.
  • Laureat nagrody BAFTA i nominowany do Oscara Tomasz Bagiński ożywia to kluczowe historyczne wydarzenie, przygotowując grunt dla historii opowiedzianej w Wiedźminie 2.
  • Wszystkie aktualne DLC i ulepszenia wprowadzone w wersji 2.0 gry na PC, w tym:
    • Tryb Areny – tryb zręcznościowy, który pozwala graczom na walkę z niekończącymi się falami wrogów i sprawdzenie ich umiejętności bojowych. Gracze mogą udostępniać swoje wyniki znajomym, przesyłając rekordowe wyniki na forum lub na Facebooka.
    • Nowy, rozbudowany system samouczka – pozwala graczom stopniowo i łagodnie zanurzyć się w świecie gry i przygodach Geralta.
    • Tryb Mroczny – poziom trudności przeznaczony dla najlepszych graczy, z unikalnymi przedmiotami mrocznymi. Na tym poziomie trudności, jeszcze większy nacisk położony jest na przygotowanie do walki, działania ochronne oraz atakowanie wykorzystując okazję.

Źródło: https://lowcygier.pl/darmowe/hit/wiedzmin-2-zabojcy-krolow-edycja-rozszerzona-za-darmo-dla-betatesterow-gwinta/

Tagi: CD Projekt RED Gwint wiedźmin 2 za darmo