Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 18:08
Far Cry 5! Zajawki zapraszają na prezentację gry
7516V

Far Cry 5! Zajawki zapraszają na prezentację gry

WOW! Ubisoft nie zwalnia. Firma właśnie opublikowała krótkie zajawki wideo nowego Far Cry. Studio zdecydowało się pokazać grę jeszcze przed E3.

W najbliższy piątek o godzinie 15:00 odbędzie się światowa prezentacja Far Cry 5. Studio nie zamierza czekać na prezentację gry do następnego miesiąca. Jest to w zasadzie jednoznaczna wiadomość, która na pewno ucieszy wielu graczy.

Assassin’s Creed: Origins, Far Cry 5, The Crew 2, South Park na E3! Ubisoft odsłania karty

Jeśli Ubisoft nie zamierza tracić czasu na E3 na Far Cry 5, to co zobaczymy w Los Angeles? Możemy liczyć, że w Ameryce zostanie zaprezentowany sam gameplay, a w piątek zerkniemy na zwiastun, o którym niedawno wspominaliśmy…

Na początku miesiąca pojawiły się informacje dotyczące powstania zwiastuna live-action. Jeff Guillot potwierdził, że pracuje nad grą dla wielkiego studia, a jak wiadomo, to właśnie on przygotowywał materiały dla Far Cry Primal. Dzisiaj Ubisoft potwierdził, że gra zostanie umiejscowiona w Montanie, a nawet możemy spojrzeć na wspomniany w plotce kościół.

"W swojej najnowszej odsłonie nagradzana seria Far Cry przeniesie Cię do Ameryki."

Ponownie firma współpracuje z Sony w temacie promocji i pewnie gracze na tej platformie otrzymają ekskluzywne dodatki. Prezentacja przed E3 tylko potwierdza tegoroczną premierę. Ubisoft już teraz chce zachęcać graczy do produkcji.  

Tagi: far cry 5 teaser Ubisoft