Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 22:05
Assassin’s Creed: Osiris, Far Cry 5, The Crew 2, South Park na E3! Ubisoft odsłania karty
9563V

Assassin’s Creed: Origins, Far Cry 5, The Crew 2, South Park na E3! Ubisoft odsłania karty

Koniec z plotkami. Francuska korporacja właśnie potwierdziła swoje zestawienie gier na E3 2017 i na liście pojawiły się oczekiwany hity. Gracze mogą szykować się na między innymi Assassin’s Creed: Origins oraz Far Cry 5!

BOOM! Przez wiele tygodni byliśmy męczeni plotkami, ale Ubisoft właśnie odkrył wszystkie karty. Na tegorocznym E3 firma zaprezentuje kilka naprawdę mocnych hitów, które zadebiutują wkrótce. Francuzi zaszaleją w Los Angeles.

Assassin’s Creed: Origins w Encyklopedii PPE.pl

Ubisoft właśnie potwierdził, że w tym roku fiskalnym (koniec 31 marca 2018 roku) zagramy w:

  • Assassin’s Creed: Origins 
  • Far Cry 5
  • The Crew 2
  • South Park

Wszystkie te produkcje zostaną szeroko zaprezentowane na E3 2017. W przypadku Assassin’s Creed gra jest reklamowana słowami „Zaczyna się nowa era”, ale jak wiadomo już wcześniej plotki potwierdziły umiejscowienie pozycji w Egipcie.

Sporym zaskoczeniem jest również Far Cry 5. Ubisoft pokazał logo gry, ale na szczegóły musimy zaczekać również do E3 2017. W sumie mimo wszystko niespodzianką jest również świeżutki The Crew… Jak widać Ubisoft zamierza inwestować w szybkie samochody i otwarty świat.  

Czy możemy liczyć na coś więcej? W sumie Francuzi nie bez powodu już dzisiaj odsłonili „pewniaki”, więc zapewne przynajmniej jedna bomba na końcówkę 2018 roku została schowana. W sumie patrząc na katalog wydawniczy możemy małymi krokami przygotowywać się na The Division 2.

Konferencja Ubisoftu odbędzie się 12 czerwca o 22:00.

Źródło: Twitter.com

Tagi: assassin's creed: osiris e3 2017 far cry 5 south park the crew Ubisoft