Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.05.2017 17:00
Bohaterowie Impact Winter
610V

Impact Winter debiutuje, więc twórcy przygotowali zwiastun premierowy

Walka o przetrwanie na pogrożonej mrozem planecie rozpocznie się już w tym tygodniu. Do walki o życie staną sympatycy blachy, ale premierowy zwiastun Impact Winter może również zainteresować graczy na PlayStation 4 i Xboksach One.

Impact Winter jest kolejnym przedstawicielem gatunku survival, który w ostatnich latach jest często podejmowany przez wielu deweloperów. Twórcy nie zdecydowali się na zarazę, czy też kolejne biegające trupy, a gracze muszą zmierzyć się z mrozem.

Zamrożony świat z Impact Winter

Jutro odbędzie się premiera Impact Winter na PC. Tytuł w późniejszym terminie trafi również na PlayStation 4 i Xboksa One, ale autorzy w pierwszej kolejności skupili się na jednej wersji. Z okazji debiutu możemy spojrzeć na premierowy zwiastun, który jednak nie wyrwie z Waszych portfeli gotówki.

W grze zadaniem śmiałków będzie przetrwanie. Ziemia zderzyła się z asteroidą, przez którą na powierzchni planety unosi się pył blokujący dostęp promieni słonecznych. Zainteresowani muszą przeżyć 30 dni – po tym czasie nadejdzie ratunek.

Trudno jednak mówić o efektownych i ekscytujących materiale. Studio pokazuje kilka miejscówek, małego robota-pomocnika i sporo śniegu. Czujecie się zachęceni? Ja nie, ale chętnie przyjrzę się pierwszym recenzjom Impact Winter.  

Materiał: Impact Winter - zwiastun premierowy 

Tagi: