Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 18:03
Bohater Impact Winter
628V

Impact Winter. Zwiastun przedstawia zamrożony świat

Walka o przetrwanie w świecie przepełnionym śniegiem zapowiada się ciekawie. Już w przyszłym tygodniu pierwsi gracze zapoznają się z Impact Winter, więc z tej okazji możemy spojrzeć na wymowny zwiastun.

Po małym opóźnieniu, Impact Winter w końcu debiutuje. Premiera produkcji odbędzie się już we wtorek, jednak na początku z tytułem zapoznają się wyłącznie gracze na komputerach osobistych. Twórcy zdecydowali się opóźnić debiut na PlayStation 4 i Xboksa One.

Zobaczcie konkretny zwiastun Impact Winter

Zasady Impact Winter są bardzo proste. Nasza planeta zderzyła się z wielką asteroidą, przez którą w atmosferze unosi się tajemniczy pył blokujący promienie słońca. Katastrofa sprawiła, że na Ziemi temperatura spadła i ludzie muszą walczyć o przetrwanie.

Głównym bohaterem opowieści jest Jacob Solomon, który został przywódcą grupy. To on musi wyznaczać ludziom zadania, szukać pożywienia i walczyć z nadciągającym niebezpieczeństwem. Ocaleni muszą przetrwać 30 dni – w transmisji radiowej pojawiła się informacja o pomocy, jednak mieszkańcy muszą przeżyć do czasu przybycia ratowników.

Najnowszy materiał nie jest specjalnie długi, ale pokazuje zniszczony i zamarznięty świat. Nie będzie pewnie wielkim zaskoczeniem, że sporym problemem mogą okazać się inni ludzie, więc protagonista musi zajmować się rozbudową bazy.

Materiał: Impact Winter - PC/PS4/XB1 - Frozen Word

Tagi: Bandai Namco impact winter Mojo Bones trailer zwiastun