Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 16:33
Mount & Blade za darmo!
3748V

Mount & Blade za darmo! Kolejny darmowy tytuł

Gracze sympatyzujący z komputerami osobistymi są rozpieszczani. Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą za darmo pobrać Mount & Blade. Tytuł ma już swoje lata, jednak na pewno zadowoli sympatyków RPG-ów.

16 września 2008 roku odbyła się premiera Mount & Blade. Od tego czasu zagraliśmy w wiele wybitnych gier, poznaliśmy niezapomniane przygody, ale jeśli nie mieliście okazji zagrać w tę pozycję, to na pewno zainteresuje Was ta wiadomość.

Xbox Live i Minecraft za darmo. Microsoft zaprasza na wielkie granie

Gra studia TaleWorlds Entertainment trafiła do najnowszej promocji na GOG.com. Każdy zainteresowany może wskoczyć na stronę, dodać pozycję do swojego katalogu i następnie zapoznać się z przygodą. Ostrzegam tylko – tytuł wyrwie z Waszego życia dobre 60 godzin, a jeśli będziecie chcieli zapoznać się ze wszystkimi smaczkami, to powinniście przygotować około 100 godzin wolnego czasu.

Tytuł w swoim czasie zebrał oceny na poziomie 72%. Warto na pewno wspomnieć, że produkcja standardowo kosztuje 34,39 zł, a inwestując 60,07 zgarniecie jednocześnie Mount & Blade, Mount & Blade: With Fire & Sword oraz Mount & Blade: Warband.

Jeśli nigdy wcześniej nie słyszeliście o produkcji, to możecie spojrzeć na poniższy zwiastun, który w dobry sposób obrazuje stworzoną przygodę.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Mount & Blade pc za darmo