Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 14:08
Xbox Live i Minecraft za darmo
2607V

Xbox Live i Minecraft za darmo. Microsoft zaprasza na wielkie granie

Amerykanie zapraszają na kolejny darmowy „weekend” z Xbox Live. Wszyscy zainteresowani posiadacze Xboksów One mogą bez najmniejszych przeszkód cieszyć się sieciową rozgrywką we wszystkich tytułach bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Sieciowa rozgrywka na Xboksie One i Xboksie 360 wymaga wykupienia abonamentu Xbox Live Gold. Microsoft od czasu do czasu pozwala wszystkim graczom zupełnie za darmo cieszyć się zmaganiami multiplayer i właśnie dzisiaj rozpoczyna się „Multiplayer All-Access”.

Wielka promocja na Xbox Live. Sprawdźcie wszystkie przecenione tytuły

Amerykanie bardzo szybko rozpoczynają weekend. Od dzisiaj do niedzieli trwa „weekendowe” granie na Xbox Live, dzięki któremu każdy posiadacz Xboksa One może bez dodatkowych kosztów cieszyć się sieciową rozgrywką.

To dobry moment do wypróbowania trybów multiplayer z posiadanych gier. Może akurat coś Was zainteresuje i zdecydujecie się podbić sieciowe rankingi? Pewnie właśnie na to liczy Microsoft. Dodatkowo gracze mogą pobrać z Xbox Live Minecraft: Xbox One Edition i sprawdzać pozycję amerykańskiej korporacji.

Jest to naprawdę sympatyczna opcja dla klientów, którzy zazwyczaj skupiają się na rozgrywce single-player, bo od czasu do czasu warto przynajmniej na chwilkę wskoczyć na serwery.  

Materiał: Multiplayer All-Access May 18-21 2017

Źródło: Twitter.com

Tagi: