Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.05.2017 08:56
Star Wars: Battlefront II z 3 razy większą zawartością. EA prognozuje ogromną sprzedaż
2153V

Star Wars: Battlefront II z 3 razy większą zawartością. EA prognozuje ogromną sprzedaż

Co kilka dni napływają do nas ciekawe informacje dotyczące Star Wars: Battlefront II. Tym razem EA wypowiedziało się na temat rozmiaru szykowanej zawartości w nowej grze.

W momencie gdy Star Wars: Battlefront z 2015 roku trafiło na rynek w Internecie podniosła się wrzawa, że strzelanina posiada za mało zawartości, jak na wysoką cenę, którą zażyczyło sobie EA (ok. 550 zł wraz z Przepustką Sezonową). Gracze utyskiwali przede wszystkim na za małą ilość map i brak kampanii singleplayer.

Star Wars: Battlefront II w Encyklopedii PPE.pl

Inaczej ma być teraz. W trakcie spotkania z inwestorami przedstawiciel EA powiedział, że Star Wars: Battlefront II "posiada 3 razy większy rozmiar od pierwotnej gry w momencie premiery".

EA pochwaliło się przy okazji, że sprzedało aż 14 milionów sztuk Star Wars: Battlefront w pierwszym, premierowym roku. Firma prognozuje, że uzyska sprzedaż na takim samym poziomie w przypadku Star Wars: Battlefront II.

Niestety EA nadal nie zdradza, jak dokładnie będzie traktowany temat DLC/mikrotransakcji w Star Wars: Battlefront II. Wiadomo na pewno, że nie kupimy do niej Przepustki Sezonowej. Ostatnio pracownik DICE napisał na Twitterze, że bonusy, które można odblokować poprzez złożenie preordera będą również do zdobycia przez normalną rozgrywkę, co z pewnością jest pozytywną perspektywą. Podobnie jak fakt, że za sekcje z walkami pojazdów zabrało się studio Criterion, znane ze świetnej serii Burnout. Oprócz Criterion szwedzkie studio wspiera jeszcze ekipa Motive Studios, która dłubie nad pełnoprawną kampanią singleplayer, w trakcie której wcielimy się w panią kapitan elitarnego oddziału Inferno, chcącego pomścić Imperatora.

Źródło: http://screenrant.com/star-wars-battlefront-2-size/

Tagi: DICE EA Gwiezdne Wojny sprzedaż Star Wars star wars: battlefront