Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 13:31
Microsoft szykuje „zapowiedź wielkiej gry AAA” na E3
2329V

Microsoft szykuje „zapowiedź wielkiej gry AAA” na E3. Firma zajmie się marketingiem

Amerykańska korporacja przespała pierwsze miesiące 2017 roku, ale możemy mieć pewność, że na E3 zostanie odpalonych przynajmniej kilka rakiet bliskiego zasięgu. Według znanego informatora, Microsoft przygotowuje się do wielkiej zapowiedzi.

Od stycznia posiadacze PlayStation 4 mogą zapoznawać się z bardzo mocnymi tytułami przygotowanymi wyłącznie na sprzęt Sony. Microsoft przespał pierwsze miesiące roku, ale nie jest to podobno przypadek.

Microsoft zaprezentował kontrolery dla gogli VR!

Amerykanie stawiają wszystko na jedną kartę. Na tegorocznym E3 zobaczymy Project Scorpio, czyli nową konsolę z rodziny ósmej generacji, ale jednocześnie możemy mieć pewność, że zerkniemy na kilka naprawdę konkretnych produkcji.

Shinobi602  – znany informator – wspomniał na Twitterze, że bardzo czeka na konferencję Microsoftu, ponieważ firma szykuje „zapowiedź wielkiej gry AAA”. To właśnie Amerykanie zajmą się promocją pozycji. Donosiciel podkreślił, że jest to większy tytuł, więc gracze mogą szykować się na naprawdę porządną prezentację.

Trzeba jednak podkreślić, że nie będzie to produkcja ekskluzywna. Microsoft zajmie się promocją gry third-party, która zapewne będzie prezentowana na Project Scorpio. Podobną sytuację widzimy w przypadku Śródziemie: Cień Wojny.

W Sieci pojawiają się opinie, według których Phil Spencer mógł porozumieć się z Ubisoftem i to właśnie Amerykanie zaprezentują Assassin's Creed: Origins lub Far Cry 5.

Źródło: Twitter.com

Tagi: e3 2017 Microsoft shinobi602