Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.05.2017 11:02
Injustice 2 Mobile wygląda świetnie. Darmowa bijatyka już dostępna
1162V

Injustice 2 Mobile wygląda świetnie. Darmowa bijatyka już dostępna

Czy można stworzyć porządną bijatykę dla smartfonów? Ze względu na bardzo ograniczone sterowanie to bardzo utrudniona misja, ale deweloperzy mają swoje sposoby na obchodzenie takich trudności i pokazują, jak to zrobić w Injustice 2 Mobile.

Premierę Injustice 2, która nastąpi już za kilka dni, poprzedza wydanie smartfonowej wersji tej bijatyki. Injustice 2 Mobile pojawiło się właśnie w systemie cyfrowej dystrybucji dla platform iOS oraz Android.

Recenzja Injustice 2. Sprawdźcie ocenę

Injustice 2 Mobile to aplikacja free-2-play, która wspierana jest przez mikrotransakcje. Osoby, które zarejestrowały się wcześniej w systemie wydawcy, otrzymują od razu dostęp do Catwoman.

Oczywiście o ile w grze nie można liczyć na zaawansowaną mechanikę rodem z klasycznej bijatyki (ze względu na utrudnione sterowanie), to produkcja nadrabia ten szkopuł elementami kolekcjonerskimi/erpegowymi. Grafika wygląda wspaniale, jak na możliwości smartfonów, więc chyba warto zrobić sobie przystawkę w formie Injustice 2 Mobile przed rozpoczęciem właściwej zabawy w grze przeznaczonej na PS4 i XOne 16 maja.

Injustice 2 Mobile w sklepie Google Play


Injustice 2 Mobile w Apple Store

Źródło: YouTube

Tagi: