Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 21:53
Nintendo Switch przebrany za SNES-a
2598V

Nintendo Switch przebrany za SNES-a wygląda świetnie

Nintendo zdecydowało się na przygotowanie wyłącznie czarnej wersji swojej nowej konsoli, ale tylko kwestią czasu było pojawienie się na rynku specjalnych zestawów do ozdoby sprzętu. Nintendo Switch w przebraniu SNES-a prezentuje się naprawdę ładnie.

Nintendo Switch to ciekawe połączenie konsoli przenośnej ze stacjonarną. Jeśli zamierzacie korzystać z urządzenia w terenie, to lepiej zabezpieczyć go odpowiednią folią. Wielu graczy decyduje się na przezroczyste tworzywo, ale na rynku pojawiają się już konkretniejsze „zbroje”.

SNES Classic oficjalnie! Data premiery, cena, gry

W Sieci pojawiła się prezentacja „przebrania” Nintendo Switch w SNES-a. Konsola Nintendo została dokładnie oklejona z każdej strony, a nawet materiału starczyło na Joy-Cony  oraz Grip. Całość prezentuje się moim zdaniem naprawdę świetnie.

Zainteresowanych odsyłam do filmu. Jest to folia przygotowana przez POP SKIN i podobno schodzi bez najmniejszych problemów z urządzenia nawet po 30 dniach (drugi film). Przy nakładaniu trzeba się odrobinę napocić, ale mając nawet skromne umiejętności, można osiągnąć dobry efekt.

W sumie chętnie zobaczyłbym podobne produkty w katalogu Nintendo. Firma pewnie nie zdecyduje się na przygotowanie podobnych skinów, ale chętnie nałożyłbym na sprzęt oficjalną folię.

Z czystej ciekawości – korzystacie z podobnych przebrań?

Źródło: http://kotaku.com/look-at-this-snes-themed-nintendo-switch-1795108744?

Tagi: Nintendo Nintendo Switch skin