Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2017 15:27
Shadow Warrior 2 na konsolach jeszcze w maju!
1626V

Shadow Warrior 2 na konsolach jeszcze w maju!

Na tę wiadomość czekało wielu graczy. Rodzime Flying Wild Hog już wkrótce pozwoli posiadaczom PlayStation 4 i Xboksów One zapoznać się z Shadow Warrior 2. Tytuł trafi na konsole jeszcze w tym miesiącu.

Dzisiaj pojawiła się plotka, według których Shadow Warrior 2 trafi na PlayStation 4 i Xboksa One już w przyszłym tygodniu. Redaktorzy Official PlayStation Magazine twierdzą, że premiera odbędzie się 16 maja, ale nie jest to prawda. 

Shadow Warrior 2 w Encyklopedii PPE.pl

Możemy jednak już teraz potwierdzić, że ta wyczekiwana produkcja nadciąga. Shadow Warrior 2 trafi na PlayStation 4 i Xboksa One jeszcze w maju, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy otrzymać nowy zwiastun oraz ostateczną datę premiery.

Jest to naprawdę wyśmienita wiadomość, bo pozycja w ubiegłym czasie zebrała sporo pozytywnych opinii od graczy i dziennikarzy, którzy zapoznali się z wersją na PC. Gra zgarnęła oceny na poziomie 78%.

Twórcy długo opracowywali wersję na konsole, ale sympatycy gatunku powinni ładować kontrolery. Wiele na to wskazuje, że premiera odbędzie się w ostatnich dniach miesiąca, więc tytuł Flying Wild Hog zmierzy się bezpośrednio z inną pozycją rodzimej ekipy – Get Even od The Farm 51 trafi na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste 26 maja.

Tagi: Devolver Digital Flying Wild Hog shadow warrior 2