Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 20:15
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy nowa animacja
919V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Twórcy prezentują nową cieszynkę bohatera

Pod koniec marca Activision zapowiedziało konkurs na animację idle, czyli w prostych słowach cieszynkę, którą będzie mógł wykonywać główny bohater Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Wydawca przedstawił zwycięzcę.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy jest jednym z najgłośniejszych remasterów tej generacji. Activision zatrudniło Vicarious Visions do przygotowania kotleta i produkcja zbiera bardzo pozytywne opinie wśród graczy oraz dziennikarzy, którzy mogli zapoznać się z fragmentami.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

W Crash Bandicoot N-Sane Trilogy gracze otrzymają Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2 oraz Crash Bandicoot 3: Warped. Wszystkie trzy odsłony zostały solidnie odrestaurowane przez deweloperów, ale autorzy zdecydowali się na skromne dodatki.

Jedną z nowości jest nowa animacja, którą bohater wykona po kolejnych zwycięstwach. Activision zdecydowało się zorganizować specjalny konkurs, w którym każdy zainteresowany mógł zaprezentować propozycję – gracze mogli stworzyć obrazek, rysunek, czy też nawet nagrać wideo.

Zwycięzcę zobaczycie poniżej. To całkiem przyjemna cieszynka, ale raczej nic nie zastąpi klasycznych ruchów Crasha. Możecie mieć oczywiście pewność, że znane animacje pojawią się w pozycji, ale to po prostu będzie miły dodatek.  

Materiał: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - Idle Animation Contest Winner

Tagi: activision Crash Bandicoot N-Sane Trilogy Vicarious Visions