Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 21:20
Seasons After Fall data premiery na PS4 i XOne
646V

Seasons After Fall. Zwiastun zdradza datę premiery wersji na PlayStation 4 i Xbox One

Focus Home Interactive w końcu potwierdziło konsolową datę premiery Seasons After Fall. Gra studia Swing Swing Submarine zadebiutuje jeszcze w maju, a pozytywna wiadomość została ujawniona przez zwiastun.

Seasons After Fall to platformówka, w której gracze wcielają się w małego liska podróżującego po kolorowej krainie. To miejsce nawiedziła przerażająca katastrofa, przez którą zniknęły klasyczne pory roku. Bohater wyrusza w podróż chcąc odnaleźć czterech strażników pór roku i następnie przywrócić harmonię. 

Seasons After Fall w Encyklopedii PPE.pl

Produkcja w ubiegłym roku zadebiutowała na komputerach osobistych, ale autorzy od początku zapowiadali wrzucenie opowieści również na PlayStation 4 i Xboksa One. Na stosowną wiadomość dotyczącą premiery czekaliśmy długo, ale dzisiaj możemy potwierdzić najważniejszą informację.

Focus Home Interactive przedstawiło krótki zwiastun, na którym pojawia się data – 16 maja Seasons After Fall trafi na PlayStation 4 i Xboksa One. Grą w głównej mierze powinni zainteresować się miłośnicy gatunku, którzy rozkochali się w Ori and the Blind Forest, bo zdaniem wielu pozycja w wielu miejscach nawiązuje do gry Moon Studios.

Wersja na PC zgarnęła oceny na poziomie 75%, a dziennikarze w głównej mierze zachwalali świat, soundtrack, sympatyczną rozgrywkę, ale narzekano bardzo często na zbyt łatwy poziom trudności. Przygoda liska podobno w najmniejszym stopniu nie stanowi wyzwania dla graczy.  

Materiał: Seasons After Fall - Console Teaser

Źródło: YouTube.com

Tagi: