Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2017 16:19
Nioh Dragon of the North i zwiastun
706V

Nioh. Świetny zwiastun prezentuje fabularne DLC

Miłośnicy Nioh mogą zacierać rączki. Team Ninja właśnie przedstawiło szerokiej publiczności pierwszy materiał z Nioh: Dragon of the North. Rozszerzenie zadebiutuje na rynku już w tym tygodniu, a przedstawiony zwiastun przygotowuje na atrakcje.

Team Ninja wcześniej zapowiedziało chęć przygotowania kilku rozszerzeń do Nioh. Twórcy na dobry początek stworzyli Dragon of the North, które trafi na PlayStation Store już jutro. Gracze powinni przygotować około 42 zł.

Recenzja Nioh

Dotychczas otrzymaliśmy wyłącznie zdjęcia prezentujące pierwszy dodatek do Nioh, ale na szczęście autorzy postanowili opublikować trailer. Materiał podgrzewa atmosferę przed debiutem, ponieważ pozwala spojrzeć na nowych przeciwników, konkretne bronie, czy też wcześniej niedostępne miejscówki.

Studio jednocześnie potwierdza, że nie będzie to tylko wyłącznie arena z licznymi bestiami, bo na zwiastunie zobaczycie kilka przerywników filmowych, które przedstawią zainteresowanym fabularne przyjemności.

Już jutro w sieciowym sklepie Sony pojawi się również darmowe DLC do Nioh. Autorzy wcześniej potwierdzili, że zamierzają wprowadzić do gry tryb PVP, który będzie dostępny bez dodatkowych kosztów. Na szczęście nie musieliśmy długo czekać na taką rywalizację.  

Wkrótce autorzy mają przedstawić kolejne szczegóły dotyczące rozwoju Nioh. W Sieci wciąż pojawiają się plotki, według których pozycja otrzyma jeszcze 2 rozszerzenia i wszystkie nowe opowieści wprowadzą śmiałków w Nioh 2.

Źródło: YouTube.com

Tagi: