Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.04.2017 12:53
Crackdown 3. "Info już na horyzoncie". Na prezentacji Scorpio może zabraknąć ceny sprzętu
1901V

Crackdown 3. "Info już na horyzoncie". Na prezentacji Scorpio może zabraknąć ceny sprzętu

O Crackdown 3 nie słyszeliśmy już od bardzo dawna. Można już było się obawiać, że tytuł podzieli los Scalebound. Na szczęście o produkcji nie zapomniał Microsoft.

Wczoraj okazało się, że do pierwszej prezentacji Project Scorpio zostały już tylko ostatnie dni (a właściwie godziny). Wspaniała informacja jest taka, że to właśnie Crackdown 3 (oprócz m.in. Red Dead Redemption 2 i Forza 7) ma być argumentem przemawiającym za kupnem nowego hardware'u giganta z Redmond.

 Forza 7 i Red Dead Redemption 2 mają prezentować moc Scorpio

Takie rewelacje przekazują nam branżowi informatorzy Odezwali się też jednak również sami deweloperzy Crackdown 3, którzy na Twitterze umieścili następujący wpis:

"Rok 2017 zapowiada się wspaniale. Info o Crackdown 3 jest już na horyzoncie. Jesteśmy gotowi na uderzenie!" - napisali autorzy gry na Twitterze.

Prezentacja Project Scorpio ma nastąpić już w trakcie najbliższych dni. DigitalFoundry podało dokładny termin takiej demonstracji: czwartek o godzinie 15:00. Wg branżowych informatorów na wydarzeniu zabraknie jednak ceny nowej konsoli. Na taką informację trzeba będzie pewnie poczekać do okolic czerwca i targów E3 2017. Fani Xboksa mają się natomiast spodziewać już w czwartek "wielu rewelacyjnych wieści".

Źródło: http://wccftech.com/scorpio-reveal-huge-positive-surprises/

Tagi: Crackdown 3 Microsoft scorpio