Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 19:31
PlayStation 4 Pro Horizon Zero Dawn
2645V

PlayStation 4 Pro Horizon: Zero Dawn. Zwiastun specjalnej edycji pokazuje piękno zestawu

Na początku tego tygodnia Zax miał okazję zaprezentować naszej społeczności specjalne wydanie PlayStation 4 Pro. Urządzenie zostało upiększone motywem z Horizon: Zero Dawn, a dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun zestawu. Konsola wygląda dużo lepiej.

Horizon: Zero Dawn jest aktualnie jedną z najlepszych gier przygotowanych na PlayStation 4. Właśnie z tego powodu Sony postanowiło upiększyć PlayStation 4 Pro bardzo ładnym motywem z produkcji.

Horizon: Zero Dawn. Poradnik do gry

Edycje limitowane PlayStation 4 Pro są aktualnie dostępne wyłącznie w konkursach. Sony nie śpieszy się z udostępnieniem bundle packów wszystkim klientom, ale możemy mieć nadzieję, że w niedalekiej przyszłości „Prosiak z Horizonem” trafi do sprzedaży.

Konsola jest naprawdę ładna i wygląda zdecydowanie lepiej od PlayStation 4 Pro Oreo. Na uwagę na pewno zasługują czarne wstawki na padzie – nie do końca jestem fanem wrzucania logotypów deweloperów na gadżety, ale tutaj całość prezentuje się naprawdę nieźle.

Aktualnie tak ładny sprzęt można jedynie wygrać – jeśli mieszkacie w Niemczech, Austrii, czy też Szwajcarii, to możecie wypełnić krótki wniosek i liczyć na sporo szczęścia.

Materiał: Horizon Zero Dawn - Gewinnt eine PS4 Pro im Horizon Zero Dawn-Design! 

Tagi: