Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 17:28
Nowy pad do Xboksa One i Windows 10
6210V

Xbox One z nowym kontrolerem. Microsoft prezentuje zupełnie nową serię

Microsoft od pewnego czasu systematycznie wrzuca na półki sklepowe kolejne kontrolery do Xboksa One. Firma właśnie przedstawiła sprzęt, który rozpocznie zupełnie nową serię. Poznaliśmy datę premiery i cenę urządzenia.

Kontroler do Xboksa One prezentuje się naprawdę dobrze. W swoim czasie pad zebrał sporo pochwał, bo inżynierowie z Redmond przygotowali urządzenie, które dobrze leży w dłoniach i nie męczy gracz.

Promocja na Xbox Live. Final Fantasy XV, Blood Bowl 2, seria Resident Evil i więcej

Mimo to Microsoft systematycznie ulepsza sprzęt. Już w ubiegłym roku na rynku pojawiło się kilka usprawnionych modeli, ale dzisiaj firma przedstawiła zupełną nowość. „Xbox Wireless Controller – Recon Tech Special Edition” to pierwsze urządzenie z serii „Tech”, które zadebiutuje na rynku 25 kwietnia. Zainteresowani klienci muszą przygotować około 276 zł (69,99 dolarów).

Kontroler inspirowany technologią wojskową posiada między innymi laserowo wyryte elementy, złote akcenty i oznaczenia. Fachowcy z Ameryki zadbali również o „diamentowe” gumy, które mają zwiększyć wydajność i komfort podczas rozgrywki.

Sprzęt charakteryzuje się ulepszonym zasięgiem dla połączenia bezprzewodowego (z Bluetooth dla Windows 10 i Gear VR), usprawnione uchwyty, a dodatkowo gracze mogą skorzystać ze specjalnej aplikacji do mapowania przycisków.

To dopiero początek nowej serii, więc w przyszłości powinniśmy zobaczyć kolejne urządzenia w podobnej stylistyce.

Materiał: Recon Tech Xbox Wireless Controller Unboxing!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: