Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 20:33
Xenoblade Chronicles 2 zdjęcie bohatera
2175V

Nintendo Switch otrzyma jeszcze w tym roku mocne hity

Nintendo Switch na premierę otrzymało jedną z najlepszych produkcji 2017 roku, ale to dopiero początek atrakcji. Japończycy właśnie potwierdzili, że w przeciągu najbliższych miesięcy nie będziemy się nudzić. Na nową platformę Big N zmierza konkretne mięsko.

Nintendo Switch trafił na rynek ze skromnym zestawem tytułów, ale na liście znalazł się jeden z największych hitów ostatnich miesięcy, a w dodatku Japończycy stale rozbudowują zestawienie pozycji.

Nintendo Switch. Virtual Console coraz bliżej - twórcy prezentują rozgrywkę

Firma opublikowała na brytyjskiej witrynie krótkie podsumowanie już wydanych tytułów oraz zapowiedź nadciągających. Na początku lista może i nie wygląda zbyt ciekawie, bo gracze otrzymają LEGO CITY Undercover, Disgaea 5 Complete oraz  The Elder Scrolls V: Skyrim, ale to dopiero początek przyjemności.

Nintendo potwierdziło, że jeszcze w tym roku Europejczycy zagrają w:

  • Super Mario Odyssey
  • Fire Emblem Warriors
  • Xenoblade Chronicles 2

To trzy bardzo konkretne i świetnie zapowiadające się pozycje, które bez wątpienia ubarwią wiele jesienno-zimowych wieczorów posiadaczom nowej platformy Nintendo. Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących dat premier, ale możemy spodziewać się takiego mięska na tegorocznym E3. Druga końcówka roku dla sympatyków Nintendo Switch zapowiada się genialnie.

Materiał: Xenoblade Chronicles 2 - Nintendo Switch Presentation 2017 Trailer

Źródło: http://www.nintendo.co.uk/News/2017/March/See-some-of-the-big-games-out-now-and-coming-later-this-year-for-Nintendo-Switch--1207868.html

Tagi: