Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 17:27
Deus Ex może trafić do zestawu
2694V

Promocja Square Enix. Tajemnicze pudełko pełne dobrych gier

Square Enix ponownie zaprasza graczy na ciekawą promocję. Firma postanowiła przygotować „pudełeczko pełne przyjemności”, które zostało wyceniona na 39 zł, ale w tym wypadku kupujemy kota w worku.

Square Enix systematycznie przygotowuje ciekawe zestawy gier. Korporacja uczestniczy w najróżniejszych Humble Bundle, ale również zachęca graczy do swoich pozycji specjalnymi „Surprise Boxami”.

Hitman. Sezon pierwszy podsumowany i twórcy przedstawiają kolejny nieuchwytny cel

Propozycja w tym wypadku jest bardzo prosta – firma przygotowała tajemnicze pudełko, w którym znajdzie się pięć gier o wartości około 318 zł, ale my musimy za pakiet zapłacić zaledwie 39 zł. Gdzie w tej sytuacji jest haczyk? Oczywiście w tym wypadku kupujemy kota w worku, czyli nie wiemy, jakie pozycje wylądowały w pakiecie.

Wszystkie produkcje będą dostępne na PC i trafią do graczy 30 marca. Jest to oczywiście ciekawa oferta, która jednak nie każdego może zainteresować, bo nigdy nie mamy pewności, że Square Enix wrzuciło do paczki ciekawe pozycje.

Poniżej zobaczycie zestawienie wcześniejszych pakietów i jak widać nie zawsze Japończycy oferowali mocne mięsko. Najlepiej dla mnie prezentował się „Easter Box” z 2016 roku, w którym znalazły się dwie odsłony Final Fantasy, odświeżone Sleeping Dogs i reżyserka wersja Deus Ex: Human Revolution.

Zamówienia możecie składać w tym miejscu.

Grafika przedstawiająca zestawy przygotowywane przez Square Enix

Źródło: https://store.na.square-enix.com/product/441476/spring-surprise-box-2017-pc-download

Tagi: promocja rabat square enix