Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2017 13:30
Assassin’s Creed: Empire data premiery ujawniona?
7045V

Assassin’s Creed: Empire. Data premiery prawdopodobnie ujawniona przez sklep

Nadal czekamy na oficjalną prezentację nowej odsłony Assassin’s Creed, ale Ubisoft nie śpieszy się z prezentacją. Mimo to jeden ze sklepów postanowił zbierać zamówienia na produkcję i nawet precyzuję datę premiery.

Ubisoft w ubiegłym roku nie zdecydował się przedstawić graczom nowej przygody serii Assassin’s Creed i w zasadzie wciąż czekamy na potwierdzenie tegorocznej odsłony. Mimo to w Sieci wciąż pojawiają się mocne plotki i przecieki sugerujące historię umiejscowioną w Egipcie.

Assassin’s Creed: Empire. Przeciek prezentuje bohatera?

Mimo to pracownicy sklepu World of Games są pewni swego. Szwajcarzy wrzucili do swojej oferty Assassin’s Creed: Empire i poinformowali klientów, że produkcja zadebiutuje na rynku w listopadzie. Po interwencji kilku redakcji data została zmieniona na „4 kwartał 2017 roku”.

To w zasadzie kolejna informacja sugerująca tegoroczną premierę. Z otwieraniem szampanów powinniśmy się wstrzymać przynajmniej do oficjalnych ruchów Ubisoftu, ale trzeba jednocześnie pamiętać, że Assassin’s Creed: Syndicate zostało ujawnione dopiero w połowie maja 2015 roku. Oczywiście wcześniej Ubisoft odrobinę podgrzewał atmosferę publikując do Sieci małe teasery.

Jeśli te wszystkie plotki zostaną potwierdzone, to w tym roku możemy oczekiwać od Ubisoftu przełomu. Firma nie zdecydowała się na zeszłoroczną premierę ze względu na chęć zdecydowanego rozwinięcia serii.

Materiał: Assassin’s Creed Syndicate E3 Cinematic Trailer

Źródło: http://wccftech.com/assassins-creed-empire-october-2017/

Tagi: assassin's creed: empire Ubisoft