Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2017 20:30
Street Fighter IV we Wstecznej Kompatybilności
905V

Street Fighter IV na Xbox One. Nowe tytuły we Wstecznej Kompatybilności

Microsoft ponownie wrzuca do biblioteki Wstecznej Kompatybilności kolejne, bardzo ciekawe produkcje. Gracze mogą zapoznać się z między innymi bijatyką Capcomu, która początkowo debiutowała w 2008 roku.

Wsteczna Kompatybilność na Xboksie One jest wciąż rozwijana przez Microsoft. Systematycznie otrzymujemy zapowiedzi kolejnych tytułów, które trafiają do usługi. Dzisiaj Major Nelson przedstawił kolejne cztery produkcje.

Wsteczna Kompatybilność z kolejnymi mocnymi tytułami. Usługa wciąż rośnie

Wśród ujawnionych tytułów największym zainteresowaniem będzie cieszyć się bijatyka Capcomu. Street Fighter IV ma już swoje lata, ale nie możemy zapomnieć, że propozycja Amerykanów pozwala włączać gry, które już wcześniej nabyliśmy – w wersji cyfrowej lub pudełkowej. Tak prezentują się wszystkie nowe smakołyki:

  • aLuxor 2 
  • Madballs in Babo: Invasion
  • Poker Smash 
  • Street Fighter IV 

Microsoft stworzył specjalny zespół, który zajmuje się sprawdzaniem wszystkich gier, które lądują w programie Wstecznej Kompatybilności. Pracownicy korporacji muszą przechodzić produkcje i sprawdzać wszystkie możliwe wersje, by mieć pewność, że tytuły będą dobrze działać na Xboksie One.

Materiał: Super Street Fighter 4 Intro Cinematic

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/four-more-games-added-to-xbox-one-backwards-compat/1100-6448783/

Tagi: microsoft wsteczna kompatybilność xbox one