Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.03.2017 21:30
Bohater z Rend, pierwszej gry Frostkeep Studios
1698V

Rend to nowy RPG od twórców World of Warcraft i League of Legends

Byli twórcy dwóch hitów – World of Warcraft i League of Legends – postanowili połączyć siły i przygotować rozbudowanego RPG-a z elementami survivalu. Poznajcie Rend, bo wkrótce o tej grze może być naprawdę głośno.

Rend to gra RPG z elementami survivalu, za którą odpowiada Frostkeep Studios. Jest to zupełnie nowy zespół stworzony przez byłych deweloperów World of Warcraft i League of Legends. Autorzy postanowili przedstawić graczom wymagającą pozycję z intrygującą opowieścią.

Tale of Ronin. Zwiastun zapowiada RPG z samurajami

Na dobry początek nie otrzymaliśmy wielu informacji na temat produkcji, ale autorzy chętnie przedstawili zwiastun oraz kilka screenów. W pozycji zadaniem śmiałków będzie walka ze złem w wielkiej krainie.

Deweloperzy zamierzają budować projekt wraz ze społecznością i z tego powodu Rend szybko trafi do programu Early Access na Steam. Zainteresowani gracze otrzymają możliwość wpłynięcia na ostateczny kształt projektu.

Możemy jednak mieć pewność, że poziom trudności będzie w Rend wygórowany, bo studio zamierza spełnić oczekiwania fanów „survivalowych gier fantasy”, a jednocześnie pozbyć się wszystkich problemów, które od lat pojawiają się w tym gatunku.

Materiał: Rend Trailer

Tagi: frostkeep studios rend zapowiedź