Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2017 15:53
Pierwsze spojrzenie na Tale of Ronin
751V

Tale of Ronin. Zwiastun zapowiada RPG z samurajami

Capcom nie śpieszy się z zapowiedzią nowej Onimushy, ale kolejni deweloperzy zamierzają podjąć temat samurajów. Studio Dead Mage ujawniło swój skrywany projekt, który może zainteresować wielu czytelników PPE.

Tale of Ronin to RPG umiejscowiony w Kraju Kwitnącej Wiśni. Za tytuł odpowiada studio Dead Mage, które postanowiło przedstawić graczom dojrzałą i zaskakującą opowieść. W grze istotnym elementem jest zwrócenie uwagi na unikalny charakter wojowników z Japonii.

DropMix. Harmonix zapowiada grę muzyczną z kartami

Pozycja została zapowiedziana jako „gra o ludzkiej stronie samurajów”. W produkcji nie zabraknie trudnych wyborów, a cała przygoda jest opowiedziana jako RPG o koleżeństwie, zdradzie, wojnie oraz pokoju.

W Tale of Ronin zainteresowani trafią do dynamicznie reagującego świata, w którym każdy śmiałek na własną rękę stworzy opowieść. Twórcy zdecydowali się na turowy system walki, a śmierć w tym wypadku sprawi, że historia samuraja zostanie zakończona, ale my rozpoczniemy nową przygodę. Świat został wykreowany na granicy rzeczywistości i fantastyki.

Aktualnie otrzymaliśmy zaledwie zwiastun zapowiadający atrakcje, ale wkrótce deweloperzy zaprezentują fragmenty rozgrywki. Tale of Ronin zmierza na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste, a zadebiutuje  prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.  

Materiał: Tale of Ronin Debut Trailer

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dead Mage tale of ronin zapowiedź zwiastun