Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2017 08:00
Część okładki Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja
428V

Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja – fragmenty polskiej powieści

W przyszłym tygodniu w księgarniach na terenie całego kraju zadebiutuje najnowsza powieść z uniwersum Metro 2033. Za przygodę opowiada Artur Chmielewski, który zaprosi graczy do postapokaliptycznej Warszawy. Posłuchajcie fragmentów powieści.

15 marca w księgarniach na terenie całego kraju zadebiutuje Achromatopsja. Jest to kolejna twórczość polskich autorów w uniwersum Metro 2033 – wcześniej Paweł Majka przyniósł atomową pożogę do Krakowa, a Robert J. Szmidt został niszczycielem Wrocławia.

Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja. Wkrótce premiera warszawskiej powieści

Artur Chmielewski postanowił odpowiedzieć na pytanie – jak będzie wyglądać Warszawa w 2033 roku? W swoim czasie o projekcie wypowiedział się Dmitrij Głuchowski (autor całego uniwersum), który wspomniał, że opowieść trzyma w napięciu i zaskakuje.

Autor Achromatopsji jest dziennikarzem, fotoreporterem, a zarazem autorem dwóch książek branżowych wydanych przez wydawnictwo Helion. W swoim czasie miał okazję współpracować jako fotoreporter z „Życiem Warszawy”, tygodnikiem „Kulisy” oraz „Dziennikiem Polska Europa Świat” i „Dziennikiem Gazetą Prawną”.

Jeśli nie jesteście pewni, czy warto zainteresować się Achromatopsją, zapoznajcie się z poniższymi fragmentami książki w interpretacji Krzysztofa Gosztyły. Powieść możecie zamówić klikając tutaj.

Materiały: Uniwersum Metro 2033. Achromatopsja trzy fragmenty

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: informacja prasowa insignis metro 2033