Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.03.2017 18:57
Power Rangers bohaterowie
1972V

Power Rangers. Twitch zapowiada maraton z 831 odcinkami

Mamy na sali wiernych fanów Power Rangers? No to szykujcie wolny czas. Twitch zapowiedział maraton wszystkich 831 odcinków z 23 sezonów. Poznajcie wszystkie szczegóły tego nietypowego wydarzenia.

22 marca będziemy świadkami wielkiej premiery filmu Power Rangers w reżyserii Deana Israelite’a. Opowieść zapowiada się na ciekawe wydarzenie dla fanów serii i platforma Twitch postanowiła wykorzystać tę sytuację.

Power Rangers w kinach. Nowy fragment filmu

14 marca rozpocznie się maraton Power Rangers. Podczas wydarzenia zostaną wyemitowane wszystkie, 831 odcinki i w tej sytuacji nie możecie liczyć na większe przerwy, ponieważ Twitch zaoferuje ciągłe oglądanie ubranych z kolorowe stroje bohaterów.

Zastanawiacie się ile będzie trwać ta przyjemność? Dokładnie 17 dni. Na 30 marca zostało zaplanowane wielkie zakończenie. Całość zobaczymy oczywiście za pośrednictwem za darmo. Niektórzy gracze mogą subskrybować główny kanał Twitch.tv/TwitchPresents za około 20 zł i otrzymają za to specjalny awatar z Power Rangers.

Annie Berrones – dyrektorka marketingu platformy – zapowiedziała, że to wydarzenie zostało zorganizowane ze względu na informacje zwrotne społeczności, która chce na Twitchu oglądać nie tylko gry. Możemy w tej sytuacji oczekiwać ciekawych programów.

Co sądzicie o tym pomyśle? 

Materiał: Power Rangers Official TV Spot – “Rita Repulsa”

Źródło: Twitter.com

Tagi: film maraton power rangers serial twitch