Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2017 22:35
Unboxing Torment: Tides of Numenera
1179V

Torment: Tides of Numenera, pies, Monika, tajemnicze gąbki i unboxing. Pokazujemy edycję kolekcjonerską

W ten piękny czwartek zapraszamy naszą społeczność na kolejne „odpakowanie”. Tym razem Roger wraz z psinką sprawdzają dla Was najnowszą produkcję inXile entertainment. Zobaczcie pełną prezentację edycji kolekcjonerskiej Torment: Tides of Numenera.

Torment: Tides of Numenera to najnowsze gra doświadczonego inXile entertainment. Zespół pod przewodnictwem Briana Fargo postanowił zaprezentować graczom duchowego spadkobiercę Planescape Torment i gra zgarnęła oceny na poziomie 83% (PC, Xbox One) i 77% (PlayStation 4).

Recenzja Torment: Tides of Numenera

Naczelny PSX Extreme oraz PPE.pl postanowił przygotować dla Was kolejny unboxing. Roger prezentuje wszystkie poszczególne elementy edycji kolekcjonerskiej i nawet wpadły mu w łapy tajemnicze gąbki. Odnoszę wrażenie, że jesteśmy pierwszą redakcją na świecie, która zauważyła ten legendarny element w pudełku.

Na planie nie brakuje psinki, która tak bardzo spodobała się czytelnikom PPE w przypadku odpakowania Nintendo Switch. Figurka Pana Wcieleń nie ucierpiała przy pierwszym kontakcie, choć bestia naczelnego nadal wyczekuje na odpowiedni moment do ataku. 

Jak oceniacie przygotowany zestaw?

Tagi: