Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.03.2017 10:42
Polka jedną z bohaterek w Augmented Reality Girls Trinary
1596V

Polka jedną z bohaterek w Augmented Reality Girls Trinary

O Augmented Reality Girls Trinary pewnie nie napisalibyśmy na PPE, bo to naprawdę niszowa, smartfonowa produkcja, która prawie na pewno nie zostanie nigdy przetłumaczona na język angielski. Okazuje się jednak, że grą warto się jednak przez chwilę zainteresować...

Toei Animation i Gust zapowiedziały niedawno Augmented Reality Girls Trinary, czyli smartfonową grę, która ma łączyć światy anime i wirtualnej rozrywki.

10 wirtualnych kobiet, który zmieniły gry wideo

Na czym polega tu gameplay? Gracze mają wpływać na codzienne życie dziewczyn występujących w Augmented Reality Girls Trinary poprzez wysyłanie im komunikatów i wchodzenie w proste interakcje. W ramach aplikacji co tydzień będzie publikowany nowy odcinek serialu animowanego (odcinki będize też można obejrzeć na YouTube i Niconico).

Najświeższą z ujawnionych bohaterek Augmented Reality Girls Trinary jest Gabriela Lotaryńska, pochodząca z Warszawy. 14-letnia Polka chce pójść w ślady swojego ojca, który jest żołnierzem.

Tytuł ma trafić na iOS oraz Androida w 2017 r.

Poniżej zwiastun prezentujący Gabrielę Lotaryńską (zwróćcie uwagę na tło w jednym z ujęć - to Zamek Królewski w Warszawie:) oraz intro Augmented Reality Girls Trinary.

Tagi: augmented reality girls trinary humor japonia polska