Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.03.2017 11:42
Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 znów opóźniona. Już po raz trzeci
589V

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 znów opóźniona. Już po raz trzeci

Czekacie na Sniper: Ghost Warrior 3? Jeśli tak, to niestety nie mam dla was najlepszych wieści. Trzeba uzbroić się w więcej cierpliwości. Znowu.

CI Games niestety nie wyrobi się z dopracowaniem Sniper: Ghost Warrior 3 na wyznaczoną datę premiery, czyli na 4 kwietnia 2017 r. Marek Tymiński, prezes CI Games, poinformował nas dzisiaj, że nowa data premiery Sniper: Ghost Warrior 3 to 25 kwietnia 2017 r. W sumie nie byłoby to jakieś szczególnie dziwne wydarzenie (obsuwy zdarzają się od zawsze w branży). Problem jest tylko z ilością takich opóźnień w przypadku tego projektu. CI Games przenosi datę premiery gry już po raz... trzeci.

Recenzja Sniper: Ghost Warrior 3

"Pracowaliśmy niezmiernie ciężko, by zapewnić wam kompletnie świeże doświadczenie Sniper: Ghost Warrior, osadzone w ambitnie przygotowanym otwartym świecie. Oczywiście decyzja o ostatnim przesunięciu daty premiery jest niefortunna, ale jesteśmy przekonani, że ten finalny etap wyjdzie grze na zdrowie. Dziękujemy za waszą cierpliwość" - powiedział Marek Tyminski z CI Games.

Cóż, do trzech razy sztuka. :) Teraz twórcy Sniper: Ghost Warrior 3 nie będą mieć żadnych wymówek, jeśli w grze pojawią się jakieś bugi. Liczmy na maksymalnie dopieszczoną strzelaninę!

Źródło: CI Games

Tagi: ci games humor pc polska ps4 Sniper: Ghost Warrior 3 xone