Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2017 08:12
Ghost in the Shell. Nowa reklama i polska data premiery
2353V

Ghost in the Shell. Nowa reklama i polska data premiery

Scarlett Johansson znów miała okazję poświecić biustem na ekranie telewizorów. Wszystko w związku z najnowsza reklamą kinowej adaptacji anime/mangi "Ghost in the Shell".

Policjantka cyborg ze świata rysowanego wyrywa się do realnego. W postać Major wcieliła się Scarlett Johansson, a reżyserii filmu "Ghost in the Shell" odjął się Rupert Sanders.

Mamoru Oshii na planie "Ghost in the Shell"

Najnowsza reklama filmu została wyemitowana w trakcie Super Bowl, czyli w czasie największej oglądalności telewizji w Stanach Zjednoczonych. Od stycznia 1984, kiedy wyemitowano kreatywną reklamę komputerów Apple Macintosh, specjaliści od marketingu prześcigają się w wymyślaniu jak najmocniejszych reklam swoich produktów, które obejrzą w trakcie Super Bowl miliony fanów futbolu amerykańskiego NFL.

Na szczęście na "Ghost in the Shell" nie będziemy musieli długo czekać względem reszty świata. Premiera światowa nastąpi już 29 marca 2017 roku, a do polskich kin wpadnie 31 marca 2017 r. Można wytrzymać. Oby jakość tej kinowej adaptacji nie zawiodła.

Przy okazji warto zobaczyć porównanie scenek anime z poprzednio ujawnionym trailerem "Ghost in the Shell". Taki montaż przygotował IGN.

Tagi: data premiery film ghost in the shell kino polska reklama super bowl

Nie przegap