Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2017 12:59
Torment: Tides of Numenera. Polska lokalizacja najlepszej jakości
1514V

Torment: Tides of Numenera. Polska lokalizacja najlepszej jakości

Miłośnicy klasycznych RPG-ów kilka miesięcy temu nawet nie marzyli o tak komfortowej sytuacji. Torment: Tides of Numenera jest pierwszym wielkim tytułem wydawanym na całym świecie przez Techland i rodzima ekipa pokazuje klasę w każdym miejscu. Lokalizacja produkcji inXile entertainment brzmi po prostu fantastycznie.

Torment: Tides of Numenera to najnowszy RPG doświadczonego inXile entertainment. Twórcy postawili na klasykę pełną gębą, która oczarowała graczy oraz dziennikarzy z całego świata. Tytuł jest pierwszym projektem wydawanym przez Techland Publishing.

Torment: Tides of Numenera w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejny materiał prezentujący dubbing z Torment: Tides of Numenera i Techland kolejny raz nie zawiódł. Studio zatrudniło do przygotowania lokalizacji między innymi Piotra Fronczewskiego w roli narratora, Aleksandrę Szwed, która wciela się w rolę Matkiny oraz Andrzeja Blumenfelda, użyczającego głosu Aligernowi.

Próbkę pracy usłyszycie w poniższym materiale i efekt ostateczny jest fantastyczny. Piotr Fronczewski brzmi fenomenalnie i fani gatunku na pewno przypomną sobie najlepsze lata serii Baldur's Gate.

Torment: Tides of Numenera zadebiutuje na rynku już 28 lutego. Klienci zamawiając tytuł przed premierą zgarną steelbook, a dodatkowo wydawca zdecydował się przygotować świetne wydanie DayOne zawierające:

  • Pudełko z grą Torment: Tides of Numenera
  • Ścieżkę dźwiękową na płycie CD
  • Cyfrowy Poradnik Podróżnika Torment: Tides of Numenera
  • Drukowaną mapę świata gry
  • Zbroję Syntstalowy Pancerz Umysłu dla postaci w grze

Materiał: Torment: Tides of Numenera - Po polsku, czyli lepiej!

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: