SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.01.2017 11:42
Power Rangers: Mega Battle na PS4 i XOne zbiera ostre baty w recenzjach
2182V

Power Rangers: Mega Battle na PS4 i XOne zbiera ostre baty w recenzjach

Nowy film "Power Rangers" trafi do kin pod koniec marca. Rozgrzewką przed zapowiedzianym dziełem jest Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle na PlayStation 4 i Xbox One, która miała premierę tydzień temu.

Nadciąga kinowa produkcja "Power Rangers", którą obejrzymy w kinach już w marcu. Przed tym wydarzeniem można jednak wprowadzić się w kiczowaty klimat serialu z lat 90., dzięki grze Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle, która pojawila się w cyfrowej dystrybucji na Xbox One i PlayStation 4 17 stycznia.

Zwiastun filmu Power Rangers

Niestety wygląda na to, że Bandai Namco Games nie postarało się zbytnio przy tworzeniu tej produkcji. Wg pierwszych recenzji Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle przypomina raczej tytuł, który pasuje do przeglądarek internetowych i nie licuje ze standardami konsolowymi. Ta chodzona bijatyka 2D ma ponoć tak prymitywny gameplay i zestaw ciosów, że nie ratuje go nawet nostalgia, którą próbuje na każdym kroku wywołać.

Redaktor HardcoreGamer twierdzi, że poprzednie gry z tej marki były znacznie lepsze od Mega Battle. Serwis WeGotThisCovered napisał, że o ile tytuł nie jest totalną porażką, to trudno wzbudzić przy nim entuzjazm ze względu na małą ilość zawartości i zbyt prymitywną mechanikę walki. Nie wspominając o przesadnie uproszczonej grafice, która faktycznie kojarzy się z tytułami flashowymi, które dostępne są z darmo w przeglądarkach www.

Tytuł kosztuje 63 zł na PlayStation Store.

Oceny z pierwszych recenzji Mighty Morphin Power Rangers: Mega Battle:

Video Chums 5.6/10

Atomix 5.5/10

Hardcore Gamer 4/10

We Got This Covered 4/10

GameSpew 3/10

 

Tagi: