SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2017 17:06
Power Rangers. Zwiastun pokazuje bohaterów, Zordy i Ritę
2258V

Power Rangers. Zwiastun pokazuje bohaterów, Zordy i Ritę

Power Rangers szykują się na premierę wielkiej ekranizacji, więc możemy dzisiaj spojrzeć na nowy zwiastun. Twórcy pozwalają zerknąć na przemianę bohaterów oraz odrobinę akcji.   

Power Rangers to kultowy serial telewizyjny przygotowany na podstawie japońskiego Super Sentai z gatunku Tokusatsu. Pierwszy odcinek pierwszego sezonu został wyemitowany 28 sierpnia 1993 roku i od tego czasu ubrani w kolorowe stroje bohaterowie uczestniczyli w wielu najróżniejszych misjach.

Filmowe Power Rangers otrzymało pierwszy zwiastun!

Power Rangers w końcu trafi na wielkie ekran. Opowieść pozwoli widzom spojrzeć na sam początek przygód, ponieważ scenarzyści zdecydowali się przygotować historię, w której piątka nastolatków dopiero otrzymuje swoje moce. Ten element został nawet zaprezentowany na poniższym zwiastunie.

Za przygodę odpowiada John Gatins (m.in. Giganci ze stali, Lot, Real Steel 2), a reżyserem został Dean Israelite (Acholiland, Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj). Autorzy zdecydowali się na odświeżenie uniwersum serwując między innymi nowe stroje oraz odrobinę zmieniając znanych bohaterów. Rita w moim odczuciu wygląda dość zabawnie, ale i tak Alfa 5 przebija wszystko.

Najnowszy materiał pozwala jednak zobaczyć sporo scen, które dość dokładnie przedstawiają koncepcję Power Rangers. Film trafi do światowych kin pod koniec marca. 

Materiał: Power Rangers drugi zwiastun

Źródło: YouTube.com

Tagi: film power rangers trailer zwiastun